Klubbat för:
9000 SEK
Utropspris
10 000-12 000 SEK
TAZZA, 1800-tal, Grand Tour souvenir, skulpterad alabaster, hexagon fotplatta, klockformad fot, skålen med hänklar i form av lejonmaskaroner med bladhänklar, höjd 25,5, diameter 36 cm, lagningar
1048
2017-12-12
Gör en kostnadsfri värdering här