Thure Wallner, Fiskgjuse vid boet med ungar

Klubbat för:

17000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

THURE WALLNER
1888-1965
Fiskgjuse vid boet med ungar
Signerad och daterad Th. Wallner -57. Olja på pannå, 38 x 46 cm.

2086

2017-12-13