Klubbat för:
Osåld
Utropspris
70 000-80 000 SEK
TRÄDGÅRDSSTATY, 1800-talets första hälft, beslöjad nymf, skulpterad sandsten, senare postament i svartmålat trä medföljer, statyns höjd 150, total höjd 196 cm, ålderbetingad patina, nagg och avslag
1017
2017-12-12
Gör en kostnadsfri värdering här