Victor De Grailly, Sydländska landskapsvyer

Klubbat för:

16000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

VICTOR DE GRAILLY
Frankrike 1804-1889
Sydländska landskapsvyer - ett par
Signerade och daterade V. De Grailly 1830. Olja på duk, vardera 37,5 x 46 cm.
(2)

2220

2017-12-13