Klubbat för:
16000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
VICTOR DE GRAILLY
Frankrike 1804-1889
Sydländska landskapsvyer - ett par
Signerade och daterade V. De Grailly 1830. Olja på duk, vardera 37,5 x 46 cm.
(2)
2220
2017-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här