Klubbat för:
Osåld
Utropspris
80 000-100 000 SEK
WILEM VAN MIERIS
Leiden 1662-1747 Leiden
Alkemisten
Signerad och daterad WV Mieris 1719. Olja på koppar, 22 x 20 cm.
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
2181
2017-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här