Willem Claesz. Heda, hans efterföljare

Klubbat för:

24000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

WILLEM CLAESZ. HEDA
hans efterföljare, 1700-tal
Stilleben
Olja på duk fäst på pannå, 46 x 55 cm

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

2163

2017-12-13