Klubbat för:
24000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
WILLEM CLAESZ. HEDA
hans efterföljare, 1700-tal
Stilleben
Olja på duk fäst på pannå, 46 x 55 cm
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
2163
2017-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här