Arkiv

Klassiska - Page 36

Veramin, semiantik

Veramin, semiantik

Ingelas, semiantik, galleri

Ingelas, semiantik, galleri

Brevpress, Ryssland, 1800-talets första hälft

Baotou/Pao-Tou, semiantik 1920-tal

Gräddsnäcka silver Fahlberg Uppsala 1769

Malayer, galleri, semiantik

Malayer, galleri, semiantik

Tekanna med rechaud silver 1836

Gräddsnäcka silver Stockholm 1747

A Blue and White Kendi and A Pair of Dishes

Brosch platina diamanter

Brosch platina diamanter

A Famille Rose Jar

A Famille Rose Jar

A Set of Four Canton Enamel Objects