Arkiv

Klassiska - Page 41

Hereke, signerad, silke på silkesvarp

Tabriz, signerad Moradi

Tabriz, signerad Moradi

Ljusstakar, parisarbeten i Louis XVI

Sullastol, sengustaviansk, Petter Thunberg

Kandelabrar, Alexander I, sannolikt S:t Petersburg

Appliquer, Louis-Philippe, Frankrike

Kandelabrar, parisarbeten i empire

Kandelaber, sannolikt S:t Petersburg, Alexander I

Ring platina safir diamanter

Ring platina safir diamanter

Heriz, antik

Heriz, antik

Heriz, semiantik 1940-50-tal

Heriz, semiantik 1940-50-tal

Gendje, antik

Gendje, antik