Arkiv

Klassiska - Page 42

Trädgårdsstaty, 1800-talets första hälft

Yazd, semiantik 1920-tal

Yazd, semiantik 1920-tal

Anders Zorn, Spanjorska med solfjäder

Fontänskulptur, 1900-talets början

Trädgårdsskulptur, 1800-talets mitt

Confitureskålar på fat silver Möllenborg 1831

Dubbelclip platina diamanter

Dubbelclip platina diamanter

Ring vitguld med safir samt diamanter

Trädgårdsurnor, 1800-talets tredje kvartal

Ring rubin diamanter

Ring rubin diamanter

Alfred Thörne, Forsande bäck

Alfred Thörne, Forsande bäck

Dressing table, William and Mary