Klubbat för:
190000 SEK
Utropspris
100 000-150 000 SEK
ANDRÉ BRASILIER
Frankrike, född 1929
Cavaliers dans la forêt en automne
Signerad André Brasilier. Olja på duk, 46 x 38 cm
94
2018-06-05
Gör en kostnadsfri värdering här