Klubbat för:
90000 SEK
Utropspris
100 000-125 000 SEK
AUGUST HAGBORG
1852-1921
Vilande i gröngräset
Signerad Hagborg. Olja på duk, 97x131 cm.
PROVENIENS
Bukowskis Auktioner, katalog 411, Höstauktion 1979, katalognr 45
10
2018-06-05
Gör en kostnadsfri värdering här