Klubbat för:
Osåld
Utropspris
100 000-125 000 SEK
AXEL TÖRNEMAN
1880-1925
Från Kullen, Mölle
Signerad och daterad Törneman 1917. Olja på duk, 96 x 81 cm.
35
2018-06-05
Gör en kostnadsfri värdering här