Klubbat för:
Osåld
Utropspris
125 000-150 000 SEK
BARTHOLOMEUS VAN DER HELST
hans krets, 1600-tal
Porträtt av herreman
Olja på duk, 127 x 85,5 cm
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
83
2018-06-05
Gör en kostnadsfri värdering här