Bartholomeus van der Helst, hans krets

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

125 000-150 000 SEK

BARTHOLOMEUS VAN DER HELST
hans krets, 1600-tal
Porträtt av herreman
Olja på duk, 127 x 85,5 cm

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

83

2018-06-05