Klubbat för:
145000 SEK
Utropspris
125 000-150 000 SEK
BRUNO LILJEFORS
1860-1939
Vårgrönska
Olja på duk, 105 x 70 cm
PROVENIENS
Enligt uppgift. Signe Liljefors, född Olofsson (konstnärens andra hustru)
16
2018-06-05
Gör en kostnadsfri värdering här