Klubbat för:
390000 SEK
Utropspris
125 000-150 000 SEK
GIUSEPPE RECCO
Neapel, Italien 1634-1695 Alicante, Spanien
Stilleben med fiskar
Signerad nederst till vänster. Olja på duk, 101 x 76 cm
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
78
2018-06-05
Gör en kostnadsfri värdering här