Jeff Koons, Puppy
Klubbat för:
90000 SEK
Utropspris
100 000-125 000 SEK
JEFF KOONS
USA, född 1955
White Terrier Puppy (Vase)
Vas i vitglaserad keramik, 1998, signerad Jeff Koons, numrerad 276/3000, stämplad Art of this Century, New York/Paris, höjd 45 cm.
PROVENIENS
Håkan Rosenius Collection, London
103
2018-06-05