Jules Moigniez, Chevaux de course, ett par
Klubbat för:
20000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
JULES MOIGNIEZ
Frankrike 1835-1894
Chevaux de course, ett par
Signerade J Moigniez. Patinerad brons, höjd 33 cm inkl. marmorplatta (2)
PROVENIENS
Beijers Auktioner, katalog 37, Klassiska, hösten 1989, katalognr 612 och 613
20
2018-06-05