Klubbat för:
Osåld
Utropspris
125 000-150 000 SEK
JULIUS SERGIUS VON KLEVER
Ryssland 1850-1924, hans ateljé
Vinterlandskap
Signerad och daterad 1892. Olja på duk, 80 x 112 cm.
89
2018-06-05
Gör en kostnadsfri värdering här