Julius Sergius von Klever, hans ateljé

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

125 000-150 000 SEK

JULIUS SERGIUS VON KLEVER
Ryssland 1850-1924, hans ateljé
Vinterlandskap
Signerad och daterad 1892. Olja på duk, 80 x 112 cm.

89

2018-06-05