Karel Appel, Komposition med figurer

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

200 000-225 000 SEK

KAREL APPEL
Holland 1921-2006
Komposition med figurer
Signerad Appel. Akryl på papper uppfäst på duk, 101 x 77 cm.

PROVENIENS
Konstnären Piet Moget

99

2018-06-05