Klubbat för:
Osåld
Utropspris
100 000-125 000 SEK
KASHAN, semiantik ca 1920-tal, signerad Kashan Akbare Esfahanian, ca 506 x 376 cm, lagning
131
2018-06-05
Gör en kostnadsfri värdering här