Klubbat för:
Osåld
Utropspris
200 000-250 000 SEK
LENNART JIRLOW
född 1936
Restauranginteriör med kock
Signerad L Jirlow, olja på duk, 81 x 100 cm
48
2018-06-05
Gör en kostnadsfri värdering här