Klubbat för:
170000 SEK
Utropspris
175 000-200 000 SEK
OLLE HJORTZBERG
1872-1959
Blomsterstilleben
Signerad och daterad Olle Hjortzberg 54. Olja på duk, 61 x 50 cm.
PROVENIENS
Fritzes Kungliga Hovbokhandel
9
2018-06-05
Gör en kostnadsfri värdering här