Klubbat för:
Osåld
Utropspris
60 000-80 000 SEK
PABLO PICASSO
1881-1973
Toros en Vallauris
Linoleumsnitt på Arches papper, 1960. Signerad och numrerad Picasso 87/185. I. 63,9 x 52,7 S. 74,2 x 60,7
LITTERATUR
Bloch. 1291, Baer. 1269
100
2018-06-05
Gör en kostnadsfri värdering här