Klubbat för:
45000 SEK
Utropspris
40 000-50 000 SEK
PER EKSTRÖM
1844-1935
Insjölandskap med träd i solnedgång
Signerad och daterad P. Ekström 1897. Olja på duk, 64 x 93 cm.
24
2018-06-05
Gör en kostnadsfri värdering här