Peter Blake, Red dot

Peter Blake, Red dot
Peter Blake, Red dot
Peter Blake, Red dot
Peter Blake, Red dot
Peter Blake, Red dot
Peter Blake, Red dot
Peter Blake, Red dot
Peter Blake, Red dot

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

150 000-200 000 SEK

PETER BLAKE
Storbritannien, född 1932
Red dot
Signerad och daterad Peter Blake 2004. Collage på pannå, 89,5 x 76 cm

104

2018-06-05