Klubbat för:
Osåld
Utropspris
150 000-200 000 SEK
PETER BLAKE
Storbritannien, född 1932
Red dot
Signerad och daterad Peter Blake 2004. Collage på pannå, 89,5 x 76 cm
104
2018-06-05
Gör en kostnadsfri värdering här