Klubbat för:
Osåld
Utropspris
150 000-175 000 SEK
SIGRID HJERTÉN
1885-1948
Komposition
Signerad Hjertén. Akvarell på papper, 61 x 49 cm.
42
2018-06-05
Gör en kostnadsfri värdering här