Klubbat för:
Osåld
Utropspris
100 000-125 000 SEK
STELLAN MÖRNER
1896-1979
Romantiskt landskap
Signerad och daterad Mörner -30. Gouache på papper, 30 x 23 cm
UTSTÄLLD
Galerie Aronowitsch, Stockholm 16 feb-13 mars 1968
36
2018-06-05
Gör en kostnadsfri värdering här