Klubbat för:
Osåld
Utropspris
40 000-50 000 SEK
ASGRIMUR JONSSON
Island 1876-1958
Isländskt landskap
Signerad Asgrimur J. Olja på duk, 107 x 136 cm.
338
2018-12-05
Gör en kostnadsfri värdering här