Klubbat för:
48000 SEK
Utropspris
50 000-60 000 SEK
BAKHTIARI, semiantik 1920-tal, 506 x 358 cm, parti med slitage, smärre lagningar
95
2018-12-05
Gör en kostnadsfri värdering här