Klubbat för:
125000 SEK
Utropspris
80 000-100 000 SEK
BRUNO LILJEFORS
1860-1939
Sträckande svanar
Signerad och daterad Bruno Liljefors 1938. Olja på duk, 35 x 50 cm.
308
2018-12-05
Gör en kostnadsfri värdering här