Klubbat för:
60000 SEK
Utropspris
60 000-80 000 SEK
CARL FREDERIK SÖRENSEN
Danmark 1818-1879
Segelfartyg utanför lotsstation
Signerad och daterad C. Frederik Sörensen 1850. Olja på duk, 80 x 117 cm.
337
2018-12-05
Gör en kostnadsfri värdering här