Klubbat för:
Osåld
Utropspris
15 000-18 000 SEK
CARL THOMSEN
Danmark 1847-1912
Ung kvinna i tankar
Signerad och daterad C Th 1896. Olja på pannå, 34,5 x 25 cm.
323
2018-12-05
Gör en kostnadsfri värdering här