Carl Vilhelm Holsöe, Interiör
Klubbat för:
160000 SEK
Utropspris
100 000-125 000 SEK
CARL VILHELM HOLSÖE
Danmark 1863-1935
Interiör
Signerad C Holsöe. Olja på duk, 57 x 52 cm
PROVENIENS
Georg Kleis Kunsthandel, Vesterbro 58, København
Inköpt på 1930-talet, vidare i arv till nuvarande ägare
333
2018-12-05