Klubbat för:
13000 SEK
Utropspris
10 000-12 000 SEK
CARTIER, brosch, guld och silver, omkring 1900, genombrutet spegelmonogram med dekor av rosenlipade diamanter, franska stämplar, signerad Cartier. Paris. London., längd 30,5 mm, vikt 6,1 g
203
2018-12-05
Gör en kostnadsfri värdering här