Klubbat för:
Osåld
Utropspris
25 000-30 000 SEK
FANNY BRATE
1861-1940
Sommaridyll med pojke som täljer trä
Signerad Fanny Ekbom. Olja på duk, 24,5 x 40,5 cm
293
2018-12-05
Gör en kostnadsfri värdering här