Klubbat för:
76000 SEK
Utropspris
100 000-125 000 SEK
GEORG JOHANN HINZ
Altenau 1630 - Hamburg 1688
Stilleben
Signerad Georg Hinz. Olja på duk, 108 x 88,5 cm
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
367
2018-12-05
Gör en kostnadsfri värdering här