Klubbat för:
80000 SEK
Utropspris
80 000-120 000 SEK
GIUSEPPE NOGARI
Venedig 1699-1763 Venedig, tillskriven
Kvinna med hund
Olja på duk, 55,5 x 41,5 cm
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
PROVENIENS
Ermanno Lucinis samling
(nr 155)
365
2018-12-05
Gör en kostnadsfri värdering här