Klubbat för:
80000 SEK
Utropspris
50 000-60 000 SEK
JOHAN KROUTHÉN
1858-1932
Solbelyst skogsglänta med sjö
Signerad och daterad Johan Krouthén 1915. Olja på duk, 151 x 101 cm
306
2018-12-05
Gör en kostnadsfri värdering här