Klubbat för:
90000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
JULIA BECK
1853-1935
Manlig modell i klärobskyr
Signerad och daterad Julia Beck Paris -79. Olja på duk fäst på pannå, 67,5 x 47,5 cm.
275
2018-12-05
Gör en kostnadsfri värdering här