Klubbat för:
70000 SEK
Utropspris
70 000-80 000 SEK
LAURITS TUXEN
Danmark 1853-1927
Sommerdag paa Skagens Strand
Signerad LT. Olja på duk, 35,5 x 27,5 cm
UTSTÄLLD
Charlottenborg Slot, Köpenhamn 1920
329
2018-12-05
Gör en kostnadsfri värdering här