Klubbat för:
Osåld
Utropspris
20 000-25 000 SEK
LOUIS HOUSSOT
Frankrike 1824-1890
Fête galante
Signerad L Houssot. Olja på duk, 25 x 19 cm.
324
2018-12-05
Gör en kostnadsfri värdering här