Klubbat för:
37000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
LUDWIG MUNTHE
Norge 1841-1896
Bergslandskap
Signerad L Munthe. Olja på duk, 81 x 119 cm
331
2018-12-05
Gör en kostnadsfri värdering här