Notställ, Karl Johan
Klubbat för:
8000 SEK
Utropspris
8 000-10 000 SEK
NOTSTÄLL, Karl Johan, massiv flammig björk, stället av björk och ek, tripodformad fot med svärtade avslut dekorerade med linser, ställbar höjd, fällbart notställ, höjd 83-155 cm, slitage, smärre lagningar
118
2018-12-05