Parkurna, 1800-talets tredje kvartal
Klubbat för:
32000 SEK
Utropspris
40 000-50 000 SEK
PARKURNA, England 1800-talets tredje kvartal, mediciform, grönpatinerat gjutjärn, samtida postament i stengods, sidorna med dekor av lagerkransar, höjd 152,5, diameter 65 cm, postamentet med smärre nagg
120
2018-12-05