Klubbat för:
16000 SEK
Utropspris
30 000-40 000 SEK
PEKING, Kina, antik, 450 x 339 cm, gamla malskador på ena kortsidan, lagningar
105
2018-12-05
Gör en kostnadsfri värdering här