Klubbat för:
Osåld
Utropspris
40 000-60 000 SEK
PIETER MEULENER
Antwerpen 1602- 1654 Antwerpen
Bataljscen
Monogramsignerad. Olja på pannå, 48 x 59,5 cm.
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
369
2018-12-05
Gör en kostnadsfri värdering här