Klubbat för:
Osåld
Utropspris
15 000-18 000 SEK
REGINA KYLBERG
1843-1913
Promenad i parklandskap
Signerad Regina Kylberg-Bobeck. Akvarell på papper, 23 x 15 cm.
267
2018-12-05
Gör en kostnadsfri värdering här