Klubbat för:
Osåld
Utropspris
30 000-35 000 SEK
RUDOLF EICHSTAEDT
Tyskland 1857-1924
Holländsk spinnerska
Signerad Rudolf Eichstaedt. Olja på duk, 110 x 80 cm.
336
2018-12-05
Gör en kostnadsfri värdering här