Klubbat för:
10000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
SAROUK, antik ca 1920-tal, ca 486 x 303 cm, lagning, ena långsidan med smärre slitage, enstaka fläckar
107
2018-12-05
Gör en kostnadsfri värdering här