Klubbat för:
36000 SEK
Utropspris
40 000-50 000 SEK
SKULPTUR, barock, Sydeuropa, skulpterat och polykromt bemålat trä, i form av yngling klädd som romersk soldat, höjd 160 cm, skador och lagningar, ställvis dekorbortfall, senare fotplatta
122
2018-12-05
Gör en kostnadsfri värdering här